Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Tradycyjnie, w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego, uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji. Tematem zajęć była bezpieczna droga do szkoły. Policjanci przybliżyli uczniom zasady obowiązujące pieszych i rowerzystów, zwrócili uwagą na przepisy dotyczące przewożenia dzieci samochodem. Uczniowie klasy IV rozmawiali na temat egzaminu na kartę rowerową. 

Nasi najmłodsi uczniowie mieli możliwość praktycznej nauki przechodzenia przez jezdnię na przejściu obok szkoły oraz na przejściu z sygnalizacją. Na koniec zajęć wszyscy uczniowie otrzymali drobne niespodzianki.

 • 1
 • DSC_7933
 • DSC_7935
 • DSC_7952
 • DSC_7962
 • DSC_7966
 • DSC_7969
 • DSC_7975
 • DSC_7979
 • DSC_7984
 • DSC_7987
 • DSC_8000