Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

12 grudnia 2015 o godz 12.00 w Dzielnicowym Domu Kultury "Bronowice" w Lublinie odbył się wernisaż wystawy Miedzynarodowego Konkursu Fotograficznego "DZIEŁA MISTRZÓW INSPIRACJĄ WSPÓŁCZESNEJ FOTOGRAFII".

Jury w skadzie:dr hab. Maria Sękowska – Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie
dr Anna Perłowska – Weiser – Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie

wybierało najlepsze prace spośród nadesłanych 416 prac z 58 ośrodków. Miło nam pochwalić się pracą Magdaleny Kos z klasy IIgimnazjum, która wykonała piękne zdjęcie nawiązujące do obrazu "Ofeli" J.E. Millais'a. Otrzymała za nie wyróżnienie jury, czego bardzo jej gratulujemy.

 z wynikami konkursu mozna zapoznać sie tutaj http://www.ddkbronowice.pl/konkursy/miedzynarodowy-konkurs-fotograficzny-dziela-mistrzow-inspiracja-wspolczesnej-fotografii/wyniki

IMG 3188 Kopia