Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

W październiku nasi uczniowie wzięli udział w pierwszym etapie konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Do kolejnego przeszło dziesięcioro: Martyna Wronka i Stanisław Włodarczyk (kl. VI), Mikołaj Dżugaj (kl. II gim.), Martyna Rynkowska, Nikolas Goumas, Franciszek Włodarczyk, Bartosz Pietraś, Nataniej Jargiło, Andrzej Szwed, Marcin Kaniewski (III Gim.). Warto zaznaczyć, że Mikołaj zalicza się do rekordzistów, ponieważ do kolejnego etapu przeszedł aż z pięciu przedmiotów: matematyki, fizyki, biologii, języka polskiego i angielskiego. Za wszystkich trzmamy kciuki!