Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

18 maja 2016 odbył się XI Wojewódzki Turniej Wiedzy o św. Janie Pawle II organizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku. Do konkursu przystąpiło 16 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalych. Naszą szkołę godnie reprezentowali gimnazjaliści: Daria Pozdniakowa i Karol Wiśniewski -II G oraz Paweł Rak i Szymon Skrzypek - I G, zajmując 13 miejsce w turnieju. Pytania dotyczyły całego życia św. Jana Pawła II i nie należały do najłatwiejszych. Konkurs zakończył się koncertem uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Kraśnika oraz występem uczennicy naszej szkoły Magdy Kowalik, która zaprezentowała swój autorski wiersz.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Gratulacje!