Jak co roku, nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowej akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło "Lepszy Internet zależy od Ciebie!” miało na celu podkreślenie roli każdego z nas w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu. W naszej szkole, działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie były prowadzone w dniach 3 - 12 lutego. We wszystkich zostały przeprowadzone zajęcia dotyczące zagrożeń oraz zasad bezpieczeństwa w Internecie.

Podsumowaniem akcji była szkolna uroczystość w dniu 12 lutego, w trakcie której uczniowie klasy II ( w ramach realizacji projektu gimnazjalnego) zaprezentowali przygotowany na zajęciach kółka informatycznego film „Zagrożenia cyberprzestrzeni”. Film powstał podstawie materiałów wideo przygotowanych przez uczniów klasy II i III gimnazjum. Uczniowie przedstawili również prezentację „Droga do bezpiecznego Internetu” oraz z uwagi na rozpoczynające się ferie zimowe przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku.

• SAM_3877
  • SAM_3879