Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Jak co roku, nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowej akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło "Lepszy Internet zależy od Ciebie!” miało na celu podkreślenie roli każdego z nas w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu. W naszej szkole, działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie były prowadzone w dniach 3 - 12 lutego. We wszystkich zostały przeprowadzone zajęcia dotyczące zagrożeń oraz zasad bezpieczeństwa w Internecie.

Podsumowaniem akcji była szkolna uroczystość w dniu 12 lutego, w trakcie której uczniowie klasy II ( w ramach realizacji projektu gimnazjalnego) zaprezentowali przygotowany na zajęciach kółka informatycznego film „Zagrożenia cyberprzestrzeni”. Film powstał podstawie materiałów wideo przygotowanych przez uczniów klasy II i III gimnazjum. Uczniowie przedstawili również prezentację „Droga do bezpiecznego Internetu” oraz z uwagi na rozpoczynające się ferie zimowe przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku.



 • SAM_3877
 • SAM_3879
 • SAM_3886
 • SAM_3887
 • SAM_3888
 • SAM_3892
 • SAM_3896
 • SAM_3899
 • SAM_3900
 • SAM_3902
 • SAM_3907
 • SAM_3911
 • dbi2016