Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Jak co roku, nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowej akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu."Lepszy internet zależy od Ciebie!” – to hasło tegorocznych obchodów, które planowane są na 9 lutego. W ponad stu krajach na całym świecie odbędą się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu.

W naszej szkole, działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie będą prowadzone w dniach 3 - 12 lutego. We wszystkich klasach zostaną przeprowadzone zajęcia dotyczące zagrożeń oraz zasad bezpieczeństwa w Internecie. Chętni uczniowie mogą włączyć się do realizacji projektu gimnazjalnego i przygotować krótkie spoty- przestrogi dotyczące niebezpiecznych sytuacji w sieci. Z zebranych materiałów multimedialnych powstanie szkolny film podsumowujący akcję. Podsumowaniem akcji będzie ogólnoszkolna impreza w najbliższy piątek.

 https://prezi.com/me-dd4pefoyo/droga-do-bezpiecznego-internetu/?utm_source=prezi-view&utm_medium=ending-bar&utm_content=Title-link&utm_campaign=ending-bar-tryout