Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

10. listopada 2015 r. w naszej szkole do braci uczniowskiej zostało przyjętych czternaścioro dzieci z klasy I. W uroczystości ślubowania wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Kraśnik - pan Mirosław Włodarczyk, Prezes Kraśnickiego Towarzystwa Edukacyjnego - pan Krzysztof Jargiło, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice i dziadkowie.

 Ślubowanie pierwszoklasistów jest już tradycją szkoły. Dzieci, chociaż najmłodsze, swoim występem wzbudziły podziw publiczności. Zaprezentowały się w polonezie, wierszach o ojczyźnie, śpiewały hymn Polski, pokazały także znajomość języka angielskiego. Nie zabrakło też humoru - gdy opowiadały o sobie i o pierwszych tygodniach w klasie i szkole. Ich występom towarzyszyła postać szkolnego duszka, bacznie obserwującego to, co się dzieje w klasie I. W tę rolę wcieliła się uczennica kl. IV - Otylia Bigosińska. Uroczystość prowadzili uczniowie z klasy VI: Martyna Wronka i Stanisław Włodarczyk. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Potem inicjatywę przejęli rodzice, którzy przygotowali przyjęcie - niespodziankę. Były też konkursy, zabawy i tańce. Więcej zdjęć na stronie fbhttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.950698031651104.1073742163.493742254013353&type=3