Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

25 czerwca rozpoczęły się obchody upamiętniające 24 Pułk Ułanów, który przed II wojną światową stacjonował w naszym mieście.

O godzinie17.00 spod pomnika 24 Pułku Ułanów przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP rozpoczął się uroczysty przemarsz pod Urząd Stanu Cywilnego, gdzie miał miejsce apel Poległych. W niedzielę obchody święta rozpoczęły się otwarciem wystawy okolicznościowej poświęconej 24 Pułku Ułanów w muzeum przy ul. Piłsudskiego 2a. Następnie o godzinie 10.30 odbyła się uroczysta msza w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, po której uczestnicy oddali hołd poległym ułanom. Oficjalnym uroczystościom towarzyszyły występy artystyczne w Parku Jana Pawła II w sobotę oraz niedzielny piknik militarny, który zorganizowano na placu targowym przy ulicy Oboźnej. Główną atrakcją pikniku był czołg Leopard i pokaz kawalerii. W niedzielne przedpołudnie odbył się pierwszy Kraśnicki Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów, a tuż po nim Familiada Biegowa. 

Naszej szkoły (nauczycieli, uczniów, rodziców) nie  mogło oczywiście zabraknąć - uczestniczyliśmy w uroczystościach oficjalnych, zorganizowaliśmy stoisko prezentacyjne podczas pikniku militarnego oraz strefę kibica na trasie maratonu. Mieliśmy swoich reprezentantów (rodziców i sympatyków) w Półmaratonie Kraśnickim i Biegowej Familiadzie (nasi uczniowie). Dziękujemy za wspólne kibicowanie w strefie kibica oraz pomoc przy stoisku promocyjnym.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy mimo rozpoczętych wakacji byli razem z nami. 

 Zobacz galerię zdjęć