Dziś nasza szkoła gościła całe rodziny z okazji corocznego Dnia Rodziny. Spotkanie rozpoczęliśmy częścia artystyczną. Jako pierwsi wystąpili uczniowie klasy IV w insceniazacji baśni Andersena "Księżniczka na ziarnku grochu".

Następnie zaprezentowali się najmłodsi uczniowie, była również chwila na doskonałe recytacje. Uczniowie z klasy V i VI też pokazali swoje umiejetności taneczne oraz świetną znajomość języka angielskiego w przedstawieniu "Czerwony kapturek". Na koniec zaśpiewała laureatka konkursu piosenki angielskiej Wiktoria Szabat.Druga część spotkania to sportowe zmagania między dziećmi a rodzicami w różnych zabawnych konkurencjach. Zwyciężyły dzieci pokonując dorosłych 13:10. Wspólnie przygotowany poczęstunek pomógł zregenerować siły uczestnikom spotkania.

Zaprszamy do obejrzenia galerii zdjęć.