Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Ciężka, całoroczna praca dała wysokie efekty - wielu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, a laureaci konkursów nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Czytaj więcej...

Drużyna rodziców i uczniów

Dziś nasza szkoła gościła całe rodziny z okazji corocznego Dnia Rodziny. Spotkanie rozpoczęliśmy częścia artystyczną. Jako pierwsi wystąpili uczniowie klasy IV w insceniazacji baśni Andersena "Księżniczka na ziarnku grochu".

Czytaj więcej...

20 maja 2016 odbyła się w naszej szkole akademia "Majowe święta".

Święto Pracy, Dzień Flagi, rocznica uchwalenia  Konstytucji 3 maja, Zakończenie II wojny światowej oraz rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej- to dni, które wspominali uczniowie klasy V i II gimnazjum w czasie akademii.

Czytaj więcej...

Jak co roku hucznie przywitaliśmy wiosnę. Zamiast w lekcjach, uczniowie wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Najpierw zobaczyliśmy przedstawienie przygotowane przez klasę VI pod kierunkiem pani Joli Boroń. Następnie chętni uczniowie pokazali swoje talenty i umiejętności w "Talent show", a oceniało ich jury w składzie: pani Anna Kuźmicka,

Czytaj więcej...

Jak co roku, nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowej akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło "Lepszy Internet zależy od Ciebie!” miało na celu podkreślenie roli każdego z nas w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu. W naszej szkole, działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie były prowadzone w dniach 3 - 12 lutego. We wszystkich zostały przeprowadzone zajęcia dotyczące zagrożeń oraz zasad bezpieczeństwa w Internecie.

Czytaj więcej...

Jak co roku, nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowej akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu."Lepszy internet zależy od Ciebie!” – to hasło tegorocznych obchodów, które planowane są na 9 lutego. W ponad stu krajach na całym świecie odbędą się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu.

Czytaj więcej...

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia tradycyjnie w naszej szkole odbył się Wieczór Wigilijny. To przepiękna uroczystość wprowadzająca w nastrój świąteczny. W tym roku zaczęliśmy dość nietypowo - współczesną inscenizacja pantomimiczną przedstawiającą walkę dobra ze złem,

Czytaj więcej...