Po starych drzewach przed szkołą pozostały smutne pnie. Dzieci z zerówki z panią Grażynką postanowiły posadziły nowe drzewko. Dzieciaki dzielnie pomagały wykopać dołek i wsadzić ....

Egzaminy gimnazjalne - klasa III gimnazjum

18 kwietna -część humanistyczna

19 kwietnia - część matematyczno-przyrodnicza

20 kwietnia- język obcy

Klasa II gimnazjum - dni wolne od zajęć dydaktycznych

Uczniowie szkoły podstawowej:

18 kwietnia  godz.9.00 - 13.00

Klasy 0 - IV Rajd pieszy nad zalew ( uczniowie zabierają własny prowiant)

Klasa VII - rajd rowerowy

19 kwietnia godz.9.00 - 13.00

Klasy 0 - III Wyjazd do Bęczyna

Klasy IV - VI  Wyjazd do Lublina (o godz. 10.00)

20 kwietnia godz.9.00 - 13.00

Klasy 0 - IV Wyjście na plac zabaw

Klasy V- VII

Kolejne lekcje programowania za nami. W lutym i marcu uczniowie uczestniczyli w Godzinie Kodowania rozwiązując łamigłowki logiczne z postaciami z gier i  filmów, których celem było układanie programów z gotowych bloczków. Wykorzystując programowanie wizualne uczniowie układali programy dla naszego szkolnego robota.

W naszej szkole dzieci się nie nudzą. Prowadzimy ciekawe i nietypowe lekcje. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Informujemy, że zebrania rodziców odbędą się w następujących terminach:

Szkoła Podstawowa -  czwartek 26 kwietnia godz. 17.00

Gimnazjum - czwartek 26 kwietnia godz. 17.30

Zapraszamy.

We wrześniu uczniowie otrzymają w szkole większość podręczników pozyskanych w ramach projektów rządowych. O zakupie podręczników do nauki języków obcych nauczyciele poinformują uczniów na początku roku szkolnego.

22 czerwca (czwartek) o godz. 17.30 zapraszamy na uroczyste zakończenie roku uczniów klasy III gimnazjum.

23 czerwca (piątek)o godz. 8.00 zapraszamy na mszę świętą w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej. Po mszy, około godz. 9.00 uroczystość na sali gimnastycznej, a następnie spotkania w salach lekcyjnych.