Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

 

SAM 3033W dniu dzisiejszym nasi pierwszoklasiści dołączyli do "Akademii Bezpiecznego Puchatka". To ogólnopolski program, który w naszej szkole realizowany jest wśród uczniów klas pierwszych od kilku lat. Celem programu jest uczenie dzieci bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, jak również w innych sferach ich aktywności: w domu, w szkole, w czasie zabawy, czy podczas korzystania z Internetu. 

 

Podczas zajęć nasi najmłodsi uczniowie uczyli sie jak powinien zachowywać się pasażer podczas podróżowania samochodem, poznali niezbędne zasady jazdy rowerem oraz wyposażenie roweru. Utrwalali zasady bezpiecznego przechodzenie przez ulicę, uczyli się, jak prawidłowo zachowywać na terenie szkoły (podczas lekcji, a szczególnie przerw), aby nie zrobić krzywdy sobie lub innej osobie. Jakie przedmioty w domu mogą być niebezpieczne dla dzieci oraz jak zachowywać się podczas nieobecności rodziców - komu otwierac drzwi, a komu nie wolno - to również zaganienie dzisiejszych zajęć. Wkrótce ogólnopolski test bezpieczeństwa dla pierwszoklasistów. 

 • SAM_2990
 • SAM_2996
 • SAM_2998
 • SAM_3006
 • SAM_3010
 • SAM_3011
 • SAM_3013
 • SAM_3014
 • SAM_3015
 • SAM_3020
 • SAM_3021
 • SAM_3025
 • SAM_3027
 • SAM_3029
 • SAM_3034
 • SAM_3038