Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

W dniach 30 i 31 maja 2019 roku w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II przy ul. Radziszewskiego 7 odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych przystąpiło w bieżącym roku szkolnym 33 890 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego, z czego do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 1 613 osób. Spośród nich tytuły laureatów zdobyło 573 uczniów. Gospodarzem uroczystości była Pani Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty. Galę zaszczycili swoją obecnością liczni goście, a wśród nich Pan prof. Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Wśród laureatów konkursów znaleźli się nasi uczniowie:
Pola Hofman – laureatka z języka niemieckiego,
Agata Chapska – laureatka z biologii, Patrycja Dębicka – laureatka z historii Antoni Chmiel – laureat z języka niemieckiego.
Wszystkim laureatom, ich nauczycielom i rodzicom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005