Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

29 maja 2019 r. wyruszyliśmy z samego rana na zieloną szkołę do Krakowa. Naszym pierwszym punktem wycieczki był Kazimierz, historyczne miasteczko znane z części żydowskiej. Poznaliśmy jego historię i kilka faktów dotyczących życia i zwyczajów Żydów. Następnie przeszliśmy zobaczyć Smoka Wawelskiego i udaliśmy się do kopalni soli w Wieliczce. Chociaż pogoda nie rozpieszcza, to humory nas nie opuszczają, szczególnie wieczorem.

Drugiego dnia zobaczyliśmy najsłynniejsze zabytki Krakowa, m.in. Barbakan, Sukiennice, Bramę Floriańską, Wawel oraz Katedrę na zamku. Starsza grupa wybrała się do muzeum UJ, a młodsza do Historylandu na wystawę Lego.

Trzeci dzień upłynął pod hasłem szaleństw i adrenaliny, które dostarczyła nam wizyta w Energylandii.

Wróciliśmy cali i zdrowi, czekamy na kolejną Zieloną Szkołę! Galeria zdjęć