Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Po trzech dniach wytężonej pracy - egzaminów gimnazjalnych - przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Uczniowie klasy III gimnazjum pod opieką swoich nauczycieli, wyruszyła podbijać szlaki górskie. Oto krótki reportaż z ich wyprawy:

Dzień I

Cóż to był za dzień! Spacer w cudnych okolicznościach przyrody, legendy o nieszczęśliwych pannach i wiedźmach, o ludziach zaklętych w skały, skarbach i pustelnikach... A przed nami? Wieczór filmowy i nocne zdjęcia Drogi Mlecznej!

Dzień II

Dzień drugi ostatniej klasowej wycieczki klasy III gimnazjum zaczął się dla niektórych baaardzo wcześnie, bo o... 3 nad ranem.
Ponoć wtedy najlepiej widać Drogę Mleczną :) . Potem czekała nas wyprawa na Jaworzynę Krynicką- nie było łatwo, ale daliśmy radę. Na koniec dnia, coś na osłodę po ciężkiej wędrówce - pijalnia czekolady. Jeszcze tylko muzyczny wieczór filmowy i odpoczywamy przed jutrzejszymi atrakcjami.

Dzień III

Wszystko, co dobre... :(
Za nami ostatni dzień krynickiej przygody. Na zakończenie zdobyliśmy 😉Górę Parkową, spróbowaliśmy wód zdrojowych (odważnym polecamy wodę Zuber) i po raz kolejny wstąpiliśmy do pijalni czekolady.
Dziękujemy niezastąpionej pani Ani i panu Danielowi za cudowną podróż i pani Ilonie za zaproszenie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji Galeria zdjęć