W dniach 10-12 kwietnia 2019 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły, wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, wyjechali do Krynicy na Zieloną Szkołę, a wrócili... z Białej Szkoły! Dzieci miały okazję doświadczyć na własnej skórze znaczenie przysłowia: "Kwiecień - plecień, bo przeplata, trochę zimy - trochę lata". A oto krótkie sprawozdanie z ich wyprawy:

Dzień 1
Zwiedzamy Skamieniałe Miasto. Poznajemy ciekawostki o nietoperzach.
Po obiedzie jesteśmy z wizytą w Starej Baśni w Grybowie, gdzie poznajemy średniowieczne zwyczaje, bawimy się w rycerzy i damy dworu.

Dzień 2
Uczymy się samodzielnie nakrywać do stołu, przygotowywać śniadania i kolacje. Pełnimy dyżury w kuchni.
Porównujemy dwie pory roku: wiosnę i zimę.
Zawitaliśmy do Muzeum Regionalnego oraz Muzeum Zabawek.
Czy rodzice poznają swoje ulubione zabawki z dzieciństwa?

Dzień 3
Pokaz mody śniadaniowej. Wizyta w pijalni wód mineralnych. Kupowanie pamiątek i zimowy spacer.  Galeria zdjęć