Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole!
Od początku lutego w naszej szkole propagowaliśmy działania na rzecz Dnia Bezpiecznego Internetu. Nagłośniliśmy tematykę dotyczącą bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych i bezpieczeństwa online. Cały tydzień w każdej klasie lekcja informatyki została poświęcona tematyce zagrożeń w sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Klasy II, IV a i IV b wraz p. Beatą Ciastek przygotowały plakaty związane z bezpieczeństwem , przypominające zasady, którymi należy się kierować korzystając z Internetu. Dzięki temu cała społeczność szkolna mogła podczas przerw na korytarzach szkolnych cieszyć oko kolorowymi plakatami z właściwym przesłaniem.
Uwieńczeniem akcji związanej ze świętem był szkolny quiz ”1 z 10”, który odbył się 7 lutego. Każda klasa miała swojego przedstawiciela, oczywiście grono nauczycielskie również. Poprzez pytania w teleturnieju jeszcze bardziej przybliżyliśmy tematykę bezpieczeństwa w sieci. Gratulujemy kl. 8 wygranej. A uczniom kl. III gimnazjum za nieocenioną pomoc w organizacji teleturnieju
. Galeria zdjęć