Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Niemożliwe? A jednak 😊. W tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty doczekaliśmy się, do tej pory, dwojga laureatów: Patrycja Dębicka (historia), Antoni Chmiel (język niemiecki) oraz dwóch finalistek: Martyna Wronka i Victoria Matyjaszczyk (obie z języka niemieckiego). A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, czekamy na resztę i mooooocno trzymamy kciuki za tych, przed którymi etap finałowy niebawem: Pola Hofman (język niemiecki i matematyka), Ola Gerlach i Sebastian Szumny (język niemiecki), Martyna Głogowska (geografia) oraz silna grupa biologów: Maja Strawa, Gabriela Stanisławek, Zosia Jankowska, Agata Chapska, Victoria Matyjaszczyk i Martyna Wronka. Gratulujemy i powodzenia!