Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

PCK w ramach współpracy z firmą Colgate prowadzi ogólnopolską akcję "Polsko uśmiechnij się". W dniu 18 czerwca w naszej szkole zostały przeprowadzone zajecia, w których wzięło udział 30 uczniów z klas 0 - III. Podczas prelekcji prowadzonej przez wolontariuszki - Maję i Martynę z klasy II gimnazjum ze Szkolnego Klubu PCK przy Gimnazjum Społecznym, dzieci uczyły się jak dbać o codzienną higienę jamy ustnej. Miały okazję w sposób praktyczny z wykorzystaniem sztucznej szczęki  uczyły się prawidłowego mycia zębów. Celem programu "Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość" jest kształcenie prawidłowych postaw związanych z higieną jamy ustnej. Colgate i PCK chce sprawić, aby w Polsce na stałe zagościł uśmiech. Uśmiech rozgrzewa serca, zbliża ludzi i pomaga spełniać marzenia.