Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

I dnia po podróży pełnej przygód, w świetnych humorach wyruszyliśmy do Wąwozu Homole, a po drodze na najlepsze lody w Krościenku. II dnia pojechaliśmy ze Szczawnicy na rajd rowerowy do Czerwonego Klasztoru na Słowacji. Trasa rowerowa biegła brzegiem Dunajca. Podziwialiśmy malownicze krajobrazy górskie, w tym Trzy Korony. Potem wjechaliśmy kolejką krzesełkową na Palenicę. Najwytrwalsi pokonali całą trasę rowerową i zeszli na piechotę z Palenicy. Ostatni dzień naszego przedwakacyjnego wyjazdu wypełniły spacery, rejsy, zamki, pamiątki i zwiedzanie elektrowni w Niedzicy. Bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi, bezpiecznie wróciliśmy do Kraśnika :)