Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

W dniu 18-05-2018 na krytej pływalni MOSiR w Kraśniku obyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w pływaniu drużynowym. W sztafecie 25 m st. dowolnym naszą szkołę reprezentowały: M. Machulak, O. Bigosińska - kl. VI, A. Wysocka - kl. V, S. Capała, P. Kosmala, N. Niezgoda- kl. IV zajmując IV m. Indywidualnie na dystansie 50 m st. dowolnym popłynęła Milena Machulak zajmując I m oraz Amelia Wysocka, która popłynęła na dystansie 50 m st. klasycznym i również zajęła I miejsce. Chłopców z SSP reprezentował Błażej Paszkowski, który na dystansie 50 m st. grzbietowym również zajął I m. Tym samym cała trójka awansowała do zawodów Rejonowych. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży w pływaniu drużynowym Gimnazjum Społeczne reprezentowała Maja Machulak na 50 m st. motylkowym zajmując I m oraz Maksymilian Swintozelski na 50 m st. dowolnym zajmując I m, tym samym awansowali do zawodów Rejonowych. Zdjęcia w Galerii.