Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Tradycją naszej szkoły są wyjazdy na narty. Wszyscy uczniowie od lat szusują po stokach. Najmłodsi pod okiem instruktora poznają zasady jazdy na nartach. Początki bywają trudne, ale już po godzinie maluchy odważnie i dzielnie zjeżdżają z najmniejszej górki. W tym roku byliśmy już dwa razy w Chrzanowie. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie od zerówki do gimnazjum. Aż miło było popatrzeć jak wszyscy wraz z nauczycielami pokonywali największe stoki. Ubrani w odblaskowe kamizelki widoczni byli z daleka. Uśmiechnięci i zadowoleni nie tracili czasu, stali w kolejkach do wyciągów. Czas szybko minął i trzeba było wracać.
Wszyscy pytali kiedy następny wyjazd?