Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

W dniu 09.11.2017 r. na pływani MOSiR-u w Kraśniku uczennice naszej Szkoły zajęły IV miejsce na Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym w składzie: Ania Bochen, Milena Machulak, Otylia Bigosińska, Amelia Wysocka, Pola Kosmala, Natalia Niezgoda. Indywidualnie na dystansie 50 m stylem klasycznym zwyciężyła Amelka Wysocka z klasy V, a Milena Machulak - ucz. klasy VI zajęła II miejsce stylem dowolnym. Chłopców reprezentował Błażej Paszkowski z klasy VI, który zajął I miejsce na 50 m stylem grzbietowym.

Natomiast uczennice Gimnazjum Społecznego zajęły II miejsce w sztafecie 6x25m stylem dowolnym w składzie: Maja Machulak,  Martyna Skorupa, Zosia Jankowska, Victoria Matyjaszczyk, Martyna Wronka, Pola Hofman, a tym samym awansowały do Zawodów Rejonowych. W startach indywidualnych na 50 m zwyciężlyli: Maja Machulak z klasy III- styl grzbietowy, a w stylu dowolnym Maksymilian Swintozelski- uczeń klasy II gimnazjum. Zobacz zdjęcia