Warsztat nr 1
W piatek 27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach w ramach uniwersytetu dziecięcego UNIKIDS. Były to pierwsze, ale nie nie jedyne warsztaty w szkole. Chociaż za oknem zimno i ponuro, a nasze warsztaty chemiczne były pod hasłem:  Zimno, zimno, coraz zimniej – to atmosfera podczas zajęć pełna emocji, pogodna i gorąca.

Głównym bohaterem pokazów była bardzo zimna substancja mrożąca krew w żyłach – ciekły azot. Przy jego użyciu wykładowcy sprawili, że balon sam się napompował, banan zamienił się w młotek, a róża rozbiła się jak porcelana. Zajęcia były prowadzone w trzech grupach wiekowych.Wszytskim bardzo podobały się zajęcia, juz nie możemy się cdoczekać kolejnego spotkania.
Zajęcia były prowadzone w trzech grupach wiekowych.