Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

29 września 2017 w CKiP w Kraśniku odbyło sie uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym, który towarzyszył XXXVI Wojewódzkim Spotkaniom Pszczelarzy. W tym roku nasi uczniowie zdobyli w nim wyjątkowo dużo nagród.

w kat. szkoły podstawowe uczniowie nasi zdobyli(ex aequo):

I-sze miejsce -Antoni Smaga kl5.

II-miejsce -Aleksandra Ducka kl. 6

III miejsce -Ania Sowa kl1

Nagrodzeni uczniowie otrzymali piekne album oraz pamiątkowe dyplomy.Przyznano również SPECJALNĄ NAGRODĘ dla całej grupy reprezentującej nasze gimnazjum, za wysoki, wyrównany poziom prac. Oto uczniowie, którym została ona wręczona(wszyscy z  klasy 2 gim):

 Agata Chapska, Zofia Jankowska, Julia Mazur, Wiktoria Szabat, Victoria Matyjaszczyk, Zuzanna Żmijan, Antoni Chmiel , Maksymilian Svintozielsky, Michał Jurak, Mikołaj Mazik

Wszystkie prace plastyczne powstały podczas zajęc z p. Beatą Ciastek

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

DSCF7818ania

DSCF7813