Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

4 czerwca w Dzierzkowicach w ramach "Bicykliady" nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Rower moich marzeń".Wzięły w nim udział 104 prace z całego powiatu. Mamy wśród nagrodzonych dwoje naszych uczniów -Michalinę z klasy 2gimnazjum  i Antka z klasy 4,

którzy otrzymali wspaniałe nagrody i dyplomy. Michasia zajęła I miejsce w kategorii gimnazjum (wykonała swoją pracę na lekcji techniką luxografii, którą połączyła z rysunkiem korektorem ;), zaś praca Antka-II miejsce w kat klas 4-6 -to technika monotypii. Serdecznie gratulujemy laureatom !
Szczegóły na http://powiatkrasnicki.pl/…/wiadomosc/114345/bicykliada_2017

W tym miejscu chcemy zaprezentować jeszcze pracę konkursową Mai Strawy z klasy 1 gimnazjum -jest bardzo staranna i zrobiona w technice quillingu -popatrzcie:)

strawa M Kopia