Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

Piątek nie był zwyczajnym dniem w naszej szkole. Od rana po klasach i korytarzach przechadzały się mniej lub bardziej tajemnicze postacie... 
Dzień Fantasy - pod taką nazwą odbył się dziś szereg atrakcji w baśniowym klimacie. Zaczęło się bajką "Jaś i Małgosia" w języku angielskim, potem uczniowie klasy II gimnazjum zaprezentowali polsko - angielskie scenki obyczajowe. Następnie uczennice klasy I przedstawiły prezentację o tajemnicach Ziemi i kosmosu, a na koniec Martyna, Maja i Michalina przeprowadziły lekcję o literaturze i filmach fantasy. Całość zakończył konkurs na baśniowe przebranie...