Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

23 maja w Honorowym Konsulacie Republiki Federalnej Niemiec w Lublinie na Starym Mieście miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w wojewódzkim konkursie plastycznym "Najciekawsze miejsca/zabytki landów niemieckich w ilustracjach dzieci i młodzieży". Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac -przyznano trzy nagrody i trzy wyróżnienia w każdej kategorii. Byliśmy jedyną szkołą, która została doceniona w obu kategoriach.W kat. szkół podstawowych III miejsce przyznano pracy Otylii Bigosińskiej z klasy V, a w kat. gimnazjum wyróżnienie powędrowało do Zofii Jankowskiej z klasy I - obie prace zostały wykonane w szkole-na kółku plastycznym pod kierunkiem p. Beaty Ciastek.

a2 KopiaNagrody laureatom wręczał prof. dr hab. Andrzej Kidyba

 

Otylia B. Kopiapraca Otylii wykonana w technice monotypii  z niewielką ilością akwareli ..

DSCF7021 KopiaZosia i Otylka oprócz dyplomów dostały bardzo fajne nagrody Prace laureatów  będą prezentowane w ambasadzie w Warszawie