Najwyższy wynik w Powiecie Kraśnickim z egzaminu gimnazjalnego!
Dwa razy w tygodniu zajęcia na pływalni!
Dodatkowe zajęcia z języków obcych!
Indywidualne podejście do ucznia - klasy maksymalnie 15-osobowe!

W OSiR Kryta Pływalnia w Zamościu w dn.6-7.05.2017 r. odbyły się dwudniowe Międzynarodowe Zawody Pływackie „ XII Puchar Roztocza 2017 r” pod honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Zamość.
Zawody klasyfikowane były w 3 kategoriach wiekowych i wzięło w nich udział okołu 200 zawodników. 


Tradycją zawodów o „ Puchar Roztocza” jest wręczenie pucharu dla drużyny, która przyjechała na zawody do Zamościa z najodleglejszej miejscowości . W tym roku trudno byłoby pobić klubom z Polski czy Ukrainy zawodników z klubu Entente Aquatique Nogent Villers, ponieważ przyjechali z Francji.Francuzi zresztą przyjechali w ramach wymiany pływaków pomiedzy Nogent sur Oise ,a Kraśnikiem.
Miłym akcentem jest fakt, że Amelia Wysocka i Milena Machulak z klasy IV nie dość,że sięgnęły trzykrotnie złoto na dystansach odpowiednio:
Amelia: 50,100 oraz 200 m stylem dowolnym
Milena: 50,100 oraz 200 stylem grzbietowym,
to dodatkowo Amelia wygrywajac na 100 metrów stylem zmienym, a Milena plasując sie tuż za nią dziewczęta zdobyły tak dużą ilość punktów,że otrzymały tytuły Najlepszej kraulistki I Najlepszej żabkarki zawodów oraz… Najlepszych zawodniczek Pucharu Roztocza w kategorii 11 lat i mlodsi!
Maja Machulak zdobyła medal brązowy na 200 metrów stylem grzbietowym ( będąc klasyfikowana w grupie wiekowej 14 lat i starsi). Na podium stawali rownież nasi francuscy goście. (tekst i zdjęcia p. M. Machulak)